SPAX

Grupa ABC zrewolucjonizowała rynek dzięki nowej śrubie SPAX.

Od dziesięcioleci SPAX stanowi dla specjalistów i majsterkowiczów symbol nowoczesnej śruby do płyt wiórowych. Nowo zaprojektowany SPAX oznacza dokonanie przez przedsiębiorstwo z Ennepetal skoku milowego w dziedzinie projektowania: nowy SPAX nie daje się już być porównać ze swoimi poprzednikami i stanowi imponujący dowód siły innowacyjnej grupy ABC Verbindungstechnik.

Nowy SPAX łączy w sobie kilka opatentowanych detali w jeden innowacyjny produkt:

patentowany łeb Multi posiada zarówno karby wżerające, jak i hamujące. Karby wżerają się w drewno i oczyszczają otwór, a łeb Multi działa hamująco na metalu. Karby wżerające skutecznie zapobiegają rozrywaniu i rozłupywaniu drewna, co zapewnia ochronę materiału przy wkręcaniu. Sam łeb daje się szybko i łatwo wkręcać, a po wkręceniu nie wystaje nad powierzchnię materiału Karby hamujące zapobiegają przekręceniu śruby w drewnie przy mocowaniu okuć metalowych: gwint wydrążony w materiale nie jest zniszczony, okucie jest pewnie zamocowane.

Sięgający aż do końcówki, zoptymalizowany profil gwintu natychmiast chwyta w drewnie. Zapewnia to szybkie i niemęczące skręcanie.

Dzięki połączeniu z nową końcówką 4CUT SPAX lekko i jeszcze szybciej wkręca się za każdym obrotem w materiał. Patentowana końcówka 4CUT nie rozpiera zwyczajnie materiału, lecz rozdziela jego pojedyncze włókna. Zapobiega to rozłupywaniu materiału nawet bez nawiercenia otworu.

Nowy SPAX łączy przy tym bez wysiłku najróżniejsze materiały: drewno liściaste i iglaste, tworzywa sztuczne i cienkie profile metalowe – SPAX daje się wkręcać minimalnym nakładem siły do najróżniejszych materiałów bez ich niszczenia. Dzięki temu nasi klienci mogą pracować jeszcze szybciej, swobodniej i wydajniej. Nad głową, na metrze bieżącym oraz na detalach.

Zadowolenie naszych wymagających klientów jest naszym ostatecznym celem i motywacją do wciąż nowych innowacji, ułatwiających i ulepszających sposoby pracy.

Dlatego też grupa ABC produkuje niezliczone, dostosowane do najróżniejszych życzeń odbiorców przemysłowych, rzemieślników i amatorów warianty produktów, które są specjalnie zestawiane i pakowane. Ciągła dostępność i wyczerpujące informacje o produktach są w naszym rozumieniu oczywistą częścią optymalnej obsługi klientów. Rację przyznaje nam wysoki stopień zadowolenia naszych klientów.
Wyślij pytanie